KURUCUMUZ

Başkanın Mesajı

GÜVEN, SORUMLULUK VE KALİTE EKSENİNDE ÜRETİM...

Cumhuriyet ile birlikte çağdaş ve bağımsız bir ülke olma yolunda yürüyen Türkiye, her alanda yeni yapılanmalar yaşadı ve yaşamaya devam ediyor. Acarlar Şirketler Topluluğu olarak, bu değişimde yerimizi güven, sorumluluk ve kalite ekseninde üretim yapan bir topluluk olarak aldık.

Acarlar İnşaat’ı kurarken en büyük hayalim, gelecek nesile miras kalacak, yeni Türkiye’nin simgesi olabilecek projeleri hayata geçirmekti. Bu hayali gerçekleştirmek adına önemli adımlar attık, atmaya devam ediyoruz. İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz projeler, verdiğimiz sözlerin imzası oldu.

Kısa zamanda mühendislik, inşaat, müşavirlik, otomotiv, turizm, ithalat-ihracat, sigorta, güvenlik, temizlik, onarım, havuz ve peyzaj hizmetleri veren 13 şirketle büyüdük ve Acarlar Şirketler Topluluğu’nu kurduk.

Acarlar Sitesi adı altında toplu konut, Atlantis Konutları ve Acarkent adı altında Sarıyer ve Beykoz’da toplam nüfusu 5.000’e ulaşan yeni bir şehirler oluşumu, iş merkezleri, yeme içme, eğlence ve spor kompleksleri, yazlık siteler ve okulları içeren, şu anki yaklaşık değeri 2 Milyar USD’nin üzerinde olan tesislerin üstyapı, altyapı, peyzaj inşaatlarını tamamladık. Sahip olduğumuz tüm bu deneyimi kamu alanı, belediyeler, TSK, özel sektör ve diğer firmalara aktarmak, uluslararası alanda adımızı duyurmak en büyük hedeflerimiz.

İnşaat, taahhüt, mühendislik, proje, müşavirlik, emlak, araç gereç, malzeme dış ve iç tedariki konularında, her zaman, her yerde Acarlar Şirketler Topluluğu olarak Türkiye’nin hizmetindeyiz. Her proje ve üretimin her aşamasında yanımda olan ailem ve topluluğun her üyesiyle gurur duyuyor, onlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geleceğe hep birlikte yürüyoruz, yürümeye devam edeceğiz.

Ülkemizin ilerlemesine verdiğimiz önem, duyduğumuz sorumluluk, bizi ülkemizde 2001 yılı vergi rekortmenliğine taşıdı. Aynı sorumluluk ve yurttaşlık bilinciyle ülkemiz için üretmeye, çalışmaya ve ilerlemeye devam ediyoruz.

İsmet ACAR
Acarlar Şirketler Topluluğu
Yönetim Kurulu Başkanı